kobylnica

Disco Hit Festival - Kobylnica 2013

Potężna dawka dobrej zabawy, tańce na świeżym powietrzu, koncerty na żywo - to wszystko odbyło się 5 lipca na boisku sportowym w Kwakowie. Organizatorem Festivalu była Gmina Kobylnica oraz Agencja Artystyczna "FENIKS". Patronat medialny nad festiwalem objęli telewizja "POLO TV", "Super Express" oraz radio IRN.Konkurs "Młodego pokolenia" zwyciężyła grupa Stereo i to oni pojawili się w transmisji na żywo od godziny 21:00 i walczyli o tytuł Hit Lata 2013. Zwycięzcą konkursu, który poprowadzili Katarzyna Dowbor i Sławek Świerzyński, został zespół After Party z piosenką "Tylko ona jedyna".

Natomiast jury w składzie Kasia Bujakiewicz, Rafał Olbrychski i Ryszard Poznakowski przyznali nagrodę Wójta Gminy Kobylnica zespołowi Mejk za piosenkę "Daj nam czas". "Grand Prix" festiwalu, przyznane przez organizatora festiwalu - Andrzeja Furmaniaka - trafiło w ręce zespołu Bayer Full. Formacja Weekend otrzymała nagrodę za ponad 10-letnią działalność artystyczną oraz "Muzyczny klucz" Radia IRN. Natomiast formacja Akcent zdobyła nagrodę za całokształt działalności artystycznej w ponad 20-letniej karierze. 

Prowadzącymi Festivalu, oprócz Katarzyny Dowbor i Sławomira Świerzyńskiego, na zmianę byli Edyta Folwarska z Maciejem Smolińskim oraz Elwira Mejk z Robertem Gołaszewskim.
Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których przygotowali Wesołe miasteczko. Dla starszych były liczne ogródki gastronomiczne, w których serwowano napoje i ciepłe przekąski. Tłumy ustawiały się również przy stoiskach ze świecidełkami, gadżetami, popcornem. Niezapomniane emocje, rozentuzjazmowana widownia, ogromna dawka muzyki… impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Konkurs cz.1

Konkurs cz.2

Konkurs cz. 3 - finał

Koncert hitów cz. 1

Koncert hitów cz. 2

Koncert hitów cz. 3

Koncert hitów cz. 4