kobylnica

Historia

Disco Hit Festival - Kobylnica 2016

Szósta edycja Disco Hit Festival – Kobylnica da się zapamiętać na pewno jako ta deszczowa, mimo to jednak atmosfera była fantastyczna. Deszcz nie zniechęcił wielu tysięcy fanów do wspólnej zabawy przed sceną do późnych godzin nocnych.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2015

V edycja festiwalu, która odbyła sie 3 lipca 2015 roku, to była edycja rekordów - rekordowa liczba wykonawców, rekordowa liczba publiczności pod sceną i rekodrowa liczba widzów przed telewizorami. Rekordowe były również temperatury powietrza - to był dosłownie najgorętszy dzień tego lata. Tego dnia obowiązywał całkowity zakaz siedzenia w fotelu - razem z nami tańczyła cała Polska.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2014

Dopisała pogoda, nastroje i pbliczność. Na festiwal do Kwakowa w gminie Kobylnica przyjechało pięćdziesiąt tysięcy osób! Nie zabrakło przebojów, jubileuszu 30-lecia zespołu Bayer Full oraz transmisji na żywo w TV Polsat.

Disco Hit Festiwal - Kobylnica to od kilku lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce, dlatego koncert był najlepszą okazją do zainaugurowania nowego kanału muzycznego Disco Polo Music.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2013

III edycja Disco Hit Festival Kobylnica przeszła do historii z pewnością jako jedno z największych muzycznych wydarzeń w 2013 roku. Na imprezę przybyło ponad 30 tysięcy widzów, parkingi pękały w szwach, a krajowa droga numer 21 stanęła w dużym korku.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2012

Disco Hit Festival - Kobylnica 2012

Edycja ta przeszła do historii jako pierwszy festiwal transmitowany na żywo w TV. Do Kobylnicy zjechało z całej Polski 28 wykonawców i około 20 tys. fanów muzyki disco polo. Przerosło to najśmielsze oczekiwania organizatorów i przełożyło się na brak miejsc parkingowych i tych w ogródkach piwnych.

Disco Hit Festival - Kobylnica 2011

Disco Hit Festival - Kobylnica 2011