kalendarz kocertow disco polo

Bartek Wrona

Zamów koncert:
kontakt@discokoncerty.pl

Bartek Wrona -
w 1997 wziął udział w castingu który był organizowany w celu znalezienia młodych ludzi do nowego zespołu Just 5. Zespół rozpoczął działalność płytą Kolorowe sny, która osiągnęła sukces rynkowy, a pochodzące z niej utwory trafiły na polskie listy przebojów.

W 1998 roku Bartek Wrona zdobył kilka indywidualnych wyróżnień i nagród, oraz zyskał popularność jako idol nastolatek. Na fali popularności Just 5 z Bartkiem Wroną nagrał kolejne dwa albumy: Zaczarowany Świat w 1998 r. i Cień wielkich miast w 1999 r. W marcu 2000 z zespołu odszedł Grzegorz Kopala, po czym w 2002 grupa przestała istnieć.


W 2001 rok
Bartek Wrona nagrał solową płytę Zapomniałaś, która jednak nie osiągnęła sukcesu porównywalnego do płyt nagranych z zespołem. Kolejne lata przyniosły płytę dla dzieci oraz udział Bartka w reality show Bar.

2005 rok
Kolejnym wydanym krążkiem była płyta pt. Jedna na milion w 2005 roku. Promujący ją singel pod tym samym tytułem odniósł pewną popularność, zajmując wysokie miejsca na listach przebojów. Następnym singlem był utwór Maria. Piosenka ta zyskała uznanie słuchaczy jako "przebój lata 2005" oraz w stacjach radiowych m.in. Radiu Eska. Zwyciężyła również w plebiscycie czytelników magazynu "Program TV" na przebój roku. Sukcesem okazał się występ Bartka Wrony na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2005 r. i wysokie drugie miejsce z piosenką Maria.

W 2007 roku zaręczył się ze swoja dziewczyną Mariolą. We wrześniu 2007 wzięli ślub. W roku 2007 Bartek wydał kolejny album zatytułowany "25" . Pod koniec roku 2007 nagrał piosenkę zatytułowaną Barwy szczęścia. Która w roku 2008 dała Bartkowi szanse na wygraną w festiwalu w Opolu .

2018 rok
Bartek Wrona z nowym singlem, "MARI", "WAKACYJNE WIBRACJE"► Cyfrowa Dystrybucja Muzyki
► Multimedia / Digitale / Promocja
► współpraca: kontakt@discokoncerty.pl
► FanPage: DiscoKoncerty