kalendarz kocertow disco polo

Dandi Dance

Zamów koncert:
kontakt@discokoncerty.pl

*
DANDI DANCE
to formacja składająca się z duetu męsko-żeńskiego rodzeństwa Dominiki i Daniela, grająca muzykę disco dance, którego założycielem jest Daniel Stępień i która powstała w lutym br.

Początkowo Daniel działał sam prezentując się w utworach pt. „Wszystko przez nogi”, a także „Bujaj się kochana” i „Jak Letni wiatr”. Po trzech miesiącach postanowił on nieco zmienić i wzbogacić strukturę zespołu z męskiego na duet męsko-żeński, zapraszając do współpracy swoją muzycznie bratnią duszę Dominikę.
DRUŻYNA DD czyli Dandi Dance lub Daniel i Dominika zadebiutowali piosenką pt. „Anioły”, który okazał się tylko małą prapremiera ich wspólnych możliwości. Od tego czasu rodzeństwo nie próżnowało i wyprodukowało jeszcze 10 wspólnych piosenek oraz 5 wideoklipy do piosenek: „Wakacyjne wino", "Bo ty i ja", "Dawaj nie przestawaj",
"Anioły” oraz „MOTYLE”.

Z pewnością można o nich powiedzieć, że pasują do siebie jak dwie strony medalu, różnorodny repertuar, nieprzeciętny wokal i dojrzałość powoduje, że piosenki niosą ze sobą różne przesłanie pozostawiając każdemu możliwość samodzielnej interpretacji utworu.

Co Nam jeszcze zaprezentują???
Nie wiem, ale tajemniczość, która ich otacza oraz ciekawość, powoduje że na pewno nie można przejść obok nich obojętnie.Dandi Dance / www.discokoncerty.pl
Dandi Dance / www.discokoncerty.pl