kalendarz kocertow disco polo

Dejw

Dejw   www.discokoncerty.pl
Dejw www.discokoncerty.pl

Dawid Kulesza - " DEJW " od dziecka jest związany muzyką. Od dziesięciu lat jest członkiem orkiestry dętej, w której gra na trąbce ale radzi sobie również doskonale na instrumentach klawiszowych. W wieku 14 lat zainteresował się DJ'ką, grał w wielu klubach Warszawskich obecnie jest rezydentem w Wyszkowskim Clubie MOZI.

DEJW swoją przygodę z muzyką DISCO POLO rozpoczął w kwietniu 2015r. kiedy to napisał swój pierwszy utwór zatytułowany " Me Serce " specjalnie zadedykowany swojej dziewczynie. 
Kolejna piosenka pt. " Pozwól mi kochać " napisana przez Dawida to już profesjonalna produkcja do której aranż stworzył Davis a mixmastering robił Andrzej Jarosz. Klip do utworu został nagrany w słonecznej Chorwacji. W teledysku wzięły udział zawodowe modelki jedna z nich to Angelika Juraszek półfinalistka MISS Polski 2015r. 


Po wypuszczeniu klipu „Pozwól mi kochać” Dawid zaczął koncertować głownie w klubach mazowieckich i festiwalach w całej Polsce.
Podczas występu na Festiwalu Disco Polo Hipodrom Sopot został wyróżniony jako najlepszy debiut. Utwór zatytułowany "Krótka chwila" to bardziej energiczna propozycja. Teledysk który powstał do tego utworu został zmontowany z materiałów nagranych podczas kilku koncertów by oddać i pokazać jak klubowicze w różnych klubach bawią się podczas występów DEJWa, jak widać publiczność go pokochała.
Z każdym nowym numerem DEJW robi bardzo duże postępy. Po dosłownie " krótkiej chwili " Dawid przy współpracy z Davisem i Andrzejem stworzyli utwór "PETARDA !". Zdjęcia do klipu miały miejsce w klubie " Capitol " w Sypniewie. Razem z wokalistą na planie wystąpiła najpopularniejsza w branży grupa taneczna " TEMPTATION " z Pułtuska. Zaledwie 5 dni po premierze klipu, licznik na YouTube pokazał ponad 100.000 wyświetleń, wiec zapowiada się naprawdę dobry hit na 2016r.Dejw - NietypowaDejw - PetardaDejw - Jestem Dla CiebieDejw - Pani w Kabaretkach