kalendarz kocertow disco polo

Marioo

Marioo  www.discokoncerty.pl
Marioo www.discokoncerty.pl

Zamów koncert:
kontakt@discokoncerty.pl

*
Marioo to wyjątkowo charyzmatyczny  i utalentowany wykonawca,
którego hity znają chyba wszyscy fani gatunku i które można zobaczyć m.in. na 
PoloTVPolsat Disco Polo MusicPower TV, usłyszeć w każdej liczącej się stacji radiowej i którego cechuje przedewszystkim oryginalność i doskonały wokal. Producent, autor tekstów i muzyki, jest związany z branżą muzyczną od ponad 20 lat. Wcześniej jako kompozytor, projektant i realizator dżwięku a od kilku lat podbija scenę taneczną jako MARIOO.  
Znany z choćby takich hitów jak 
Ona ma fochTakie ciało to raj, czy Kocham i Pragnę podbija serca fanów Polskiej muzyki Dance. Uczestnik najbardziej prestiżowych Gal i Festiwali muzyki tanecznej, m.in 3 korotnie na Disco Hit Festival Kobylnica.  Jednak mający doświadczenie i sukcesy nie tylko na scenie Polsko języcznej. Jako jeden z nielicznej grupy wyjątkowo odważnych wykonawców muzyki Disco Dance, którzy stawili czoła wyzwaniu, Marioo uczestniczył w 10 edycji popularnego programu Must be the Music, i jako jeden z nielicznych może poszczycić sie bardzo udanym występem w tym programie oraz wyjątkowo pozytywną oceną Jury, a komentarze w stylu; "Ma pan wszystko czego potrzeba w tym gatunku" (Kora Jackowska), "Najlepszy wykonawca Disco Polo na scenie MBTM do tej pory" (Elżbieta Zapendowska), czy krotkie i wymowne "Zajebiście" (Piotr Rogucki) mówią same za siebie i doskonale obrazują temperament wykonacy.


W 2011 roku, równolegle do działalności nad projektem Polsko języcznym, Marioo nawiązał współpracę z 2 znanymi Polskimi producentami, w tym z jednym z czołowych producentów branży Disco Dance, dzięki czemu narodził się Anglo-języczny klubowy projekt muzyczny Dreamer & Hypnotic w którym Marioo był wokalistą, autorem tekstów oraz autorem linii melodycznych pod pseudonimem 
Hypnotic z czego w rezultacie powstał pełny album "Survive" zawierający takie hity jak Hold me one more timeJust Calling You czy Dance all night. Warto dodać iż jeden z singli "Just Calling You" utrzymywał się wysoko na listach w wielu regionalnych stacjach radiowych promujących muzykę klubową. Jednak głównym celem działalności artystycznej Marioo jest Polska scena muzyczna Disco Dance na której wykonawca odnośi coraz bardziej spektakularne sukcesy, i przez wielu uważany jest za jednego z najlepiej zapowiadających się i ambitnych wykonawców ostatnich lat.Warte wspomnienia jest to iż Marioo jest autorem zarowno muzyki jak i tekstów do swoich produkcji ale i nie tylko. Jest również reżyserem a od nie dawna również realizatorem wszystkich swoich teledysków.  Artysta chce aby w pewnym sensie znakiem rozpoznawczym Marioo było to iż jest on 100-procentowym autorem tego co tworzy i przekazuje fanom, bo taki właśnie sposób jest w stanie realizować się i spełniać artystycznie i tak właśnie postrzega on prawdziwych twórców, którzy w dzisiejszym komercyjnym świecie są coraz większą rzadkością. 


Jako autor tekstów Marioo współpracuje również z innymi artystami z gatunku Disco Polo, Dance oraz Pop, i z pod jego ręki wypłyneło wiele tekstów które słuchacze z pewnością mieli okazje usłyszeć na koncertach swoich ulubionych artystów. Marioo czuje się doskonale nie tylko w studio ale i na scenie, w bezpośrednim kontakcie z publicznością. Jak mówi "nie uznaje bariery" wytaczanej fizycznie przez scene i kiedy jest to możliwe stara się być jak najbliżej fanów zachęcając do śpiewania, bądż pozując z nimi do zdjęć nie tylko po ale i w trakcie występów.Muzyka zespołu MARIOO do pobrania w PlusMusic

Kanał Marioo na YouTube
►Cyfrowa Dystrybucja Muzyki

►Multimedia / Digitale / Promocja
►współpraca: kontakt@discokoncerty.pl
►FanPage: DiscoKoncerty