kalendarz kocertow disco polo

Piękni i Młodzi

Piękni i Młodzi  www.discokoncerty.pl
Piękni i Młodzi www.discokoncerty.pl

Zespół istnieje od 2 lat, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów, m.in. zdobył Hitu ROKU 2013 w plebiscycie Radia DiscoParty oraz telewizji TV DISCO, z piosenką „Niewiara”.

Finaliści programu MUST BE THE MUSIC emitowanym w TV POLSAT.
Ich teledyski cieszą się ogromną popularnością w serwisie YOUTUBE ponad 12 milionów odsłon.

NA swoim koncie mają również wydaną płytę pt. Niewiara, jej premiera miała miejsce 25 maja podczas finału programu Must Be The Music.

Życiowe motto: Zawsze warto wierzyć w marzenia

Dawid – "prawie" ukończył Akademię Muzyczną na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa... ;)) Energiczny a za razem spokojny. Lubi wszelkie nowinki internetowe, markowe trunkil oraz brawurową jazdę samochodem marki Chrysler;D

Magdalena – liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych. 

Daniel – najmłodszy i podobno najprzystojniejszy (!) wokalista w całym zespole;) Świetnie pisze teksty. Obecnie jeszcze student korzystający z pełni życia... ;)

Piotrek - Dusza człowiek!! To dzięki niemu bezpiecznie dojeżdżamy i nie spóźniamy się na koncerty! Jest również naszym DJ-em oraz realizatorem dźwięku podczas koncertów!

Piękni i Młodzi  www.discokoncerty.pl
Piękni i Młodzi www.discokoncerty.pl