news disco polo kalendarz kocertow

Bayer Full i „Biało-czerwona” do Opola?

- Zgłosiłem ten utwór na festiwal Polskiej Piosenki w Opolu – informuje Sławek Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. „Biało-czerwona” to niemalże hymn o chwytliwej melodii i pokrzepiającym tekście.

 

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. To bez wątpienia  największe wydarzenie sportowe na świecie w tym roku. W dodatku polska drużyna jest w najlepszej formie od kilku dekad. Grupa Bayer Full tymczasem postanowiła dopingować kibiców i polską kadrę muzycznie.

 – Napisaliśmy i nagraliśmy piosenkę, która mamy nadzieję będzie zagrzewać do kibicowania wszystkich Polaków i będzie wspierać naszą drużynę na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Rosji. Zgłosiliśmy ten utwór również na Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, który odbędzie się tuż przed Mundialem. – zdradza Sławek Świerzyński. 

Piosenka, opatrzona najpiękniejszymi golami polskiej reprezentacji ostatnich lat, jest już dostępna w serwisie YouTube. Warto obejrzeć – te momenty ogląda się z największą przyjemnością. Warto też posłuchać by powoli uczyć się zagrzewającego do boju refrenu.

Obejrzyj i posłuchaj hymnu "Biało-czerwona" Bayer Full:

autor: Madmin

Zobacz również